Opis inwestycji

 
Pragniemy zaproponować Państwu mieszkania w dwulokalowych domach w zabudowie bliźniaczej.

Domy budowane są w tradycyjnej technologii i z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących ich długoletnie, komfortowe i ekonomiczne użytkowanie. Przykryte są dachem dwuspadowym z dachówki ceramicznej w kolorze czarnym. Bryła, elewacja oraz wykończenie domów będą utrzymane w eleganckiej i nowoczesnej kolorystyce. Projekt przewiduje możliwość łączenia i dzielenia pomieszczeń oraz indywidualnej aranżacji wnętrz.

Na parterze znajdują się mieszkania o powierzchni 67 mkw – 71 mkw, do których przynależą ogrody z przodu i tyłu budynku. Każde składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras, kuchni z jadalnią, dwóch pokoi oraz holu i garderoby.

Na piętrze znajdują się  mieszkania o powierzchni 67 mkw – 71 mkw, do których przynależą ogrody z boku budynku. Każde z mieszkań składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, kuchni z jadalnią , dwóch pokoi oraz holu. Istnieje możliwość adaptacji poddasza.

Cała inwestycja zlokalizowana jest w podwrocławskich Siechnicach, z dala od ulicznego zgiełku.
Projekt został tak dobrany, aby harmonijnie współgrał z sąsiadującą dookoła architekturą jednorodzinną. Do każdego z mieszkań przypisane są dwa miejsca postojowe z przodu budynku.

Domy są ogrodzone i posiadają dostęp do wszystkich mediów.

Nasza oferta idealna jest dla osób, które marzą o spokoju i kawałku własnej ziemi, z jednocześnie dobrym dojazdem do centrum.